Roberta Pattinsona srazilo taxi

Herec Robert Pattinson (23), hvězda z filmového hitu Twilight, utíkal před davem hysterických fanynek a přehlédl projíždějící taxi, které ho srazilo. Naštěstí srážku odnesl jen s lehkým zraněním.

K nehodě došlo, když Pattinsona  překvapily jeho fanynky před knihkupectvím na Manhattanu, kde se štábem natáčel scény z jeho nového filmu. Jde o drama Remember Me o dvou mladých milencích, kteří se potýkají s rodinnými tragédiemi.

Fanynky se srotily před knihkupectvím, zatímco se uvnitř natáčelo. Když herec, obklopený pěti bodyguardy, vyšel ven, snažil se kolem dívek rychle projít a přeběhnout silnici ke svému karavanu. Bohužel si nevšiml projíždějícího taxíku, který ho srazil.

I když nebyl Pattison vážně zraněn, členy jeho ochranky to rozzuřilo k nepříčetnosti.

"Jeden z bodyguardů na ty holky zakřičel: ‚Vidíte, co jste udělaly? Vždyť jste ho málem zabily!'" uvádí nejmenovaný zdroj.

Manažer mladého herce tuto nehodu zatím nekomentoval.

Robert Pattinson je podle on-line hlasování čtenářů časopisu Vanity Fair nejatraktivnějším mužem světa. Na vrchol se dostal svou rolí "nadpozemsky krásného" upíra Edwarda Cullena ve filmu Twilight. 

ze dne 19. 6. 2009

 zdroj: web.volny

 

Robert Pattinson přiznává: Byl jsem masturbující Clive:

 

Krasavec Robert Pattinson (22), který se proslavil filmovou sérií Twilight, má smysl pro humor. Nedávno novinářům prozradil, že se před časem zapsal v jednom pařížském hotelu jako Clive Handjob.

    Znalci angličtiny vědí, že "handjob" znamená masturbovat. V tomto případě se tedy Pattinson přezdíval jako "masturbující Clive".
    "V Paříži jsem se představoval jako Clive Handjob. Každý v hotelu mi říkal Monsieur Handjob. To bylo dobrý, taková laciná sranda," sdělil novinářům se smíchem.
    Během téhož rozhovoru se podělil o svůj další zážitek, tentokrát z hotelu v kanadském Vancouveru. Když natáčel pokračování Twilight New Moon, bydlel ve zvláštním pokoji.
    "Bydlel jsem asi v takovém třicátém patře v pokoji bez oken. Ti, co hotel stavěli, se asi báli sebevrahů. Je to jeden z těch hotelů pro businessmany. Myslím, že mají strach hlavně z toho, že jim hosté, kteří vyskočí oknem, už nebudou moct nic zaplatit," dodal posměšně Pattinson.
    Mladý herec si velmi dobře uvědomuje, jak je známý a kolik má fanoušků. Proto se také přiznal, že chodí z bytu v převleku.
    "Nosím dvě kapuce a ještě čepici. Na očích mám sluneční brýle, což, třeba v noci, dost přitahuje pozornost. Takže trénuji i sprint," uzavřel vtipálek Pattinson.

ze dne 4. 5. 2009

zdroj: web.volny

 

Kristen Stewart má strach z fanynek Pattinsona:

 

Popularita a sláva nepřinášejí herečce Kristen Stewart (18) jen radost. Jak sama přiznává, straší ji fanynky, které si oblíbily film Twilight. Obzvlášť děsivé jsou prý ty, které na ni žárlí kvůli jejímu filmovému románku s Robertem Pattinsonem (22).

    „Ty holky jsou strašné. Velké skupiny fanynek mě děsí k smrti. Ty po Robertovi tak prahnou… Myslím, že polovina z nich na mě žárlí tak, až mě nenávidí,“ vysvětluje svůj strach Stewartová, která si zahrála po boku Pattinsona ve filmovém hitu Twilight jednu z hlavních rolí.
    A co říká Kristen zprávám o tom, že s Robertem údajně chodí? Její skutečnou láskou je její přítel, herec Michael Angarano, o kterém hlavní představitelka z Twilight tvrdí:
    „Neztěžuje to náš vztah. Není to tak, že bych si říkala: ‚Tak co, no. Možná bych měla být s Robertem, ať mají radost. A já budu o to populárnější.‘ Michael v žádném případě nemá obavy. Ale někdy to je mezi námi napnuté,“ přiznává herečka.

ze dne 2. 4. 2009

zdroj: web.volny

Kristen Stewart: Robert Pattinson kouše pěkně sexy:

 

 

Horkokrevná Kristen Stewart (18) popisovala, jaký to byl skvělý pocit, být pokousaná Robertem Pattinsonem (22). Hovořila o scéně v novém filmu Twilight: New Moon, který minulý týden s Pattinsonem a Taylorem Lautnerem (17) propagovali na turné po Japonsku.

    Zatímco Pattinson a jeho herecký kolega Taylor Lautner v tu chvíli jen přihlíželi, nervózní japonská fanynka Stewartové položila otázku, na kterou mysleli všichni v sále.
    Japonské tazatelce to dalo velkou práci, než ze sebe otázku dostala. Koktala a hlas jí přeskakoval natolik, že se někteří v místnosti začali hihňat. Nakonec to přišlo: "Jak jste se cítila, když vás Robert kousl?" zeptala se nesmělá Japonka.
Kristen se šibalsky podívala na Roberta po své levé straně a odpověděla otázkou: "No, a co myslíte vy, jaké to bylo?"
Dříve, než mohla být tato slova vůbec přeložena do japonštiny, kráska vedle Roberta  si odpověděla sama: "Bylo to mnohem lepší!"
Po hereččiných slovech Pattinson viditelně zčervenal. Lautner ho potom chlácholivě poklepával na noze, když se odpovědi Stewartové všichni v sále začali nahlas smát, jen co dozněl její překlad. Smál se dokonce i sám překladatel.
    Tazatelka sebrala odvahu a pokračovala: "A co bylo od Pattinsona lepší, kousnutí, nebo polibek?" Mezi Stewartovou a Pattinsonem proběhlo pár dalších koketních pohledů, ale Kristen nakonec na tento dotaz neměla.
"Vlastně ani nevím," pokrčila rameny. Překladatel zvolil v japonštině adekvátní "bez komentáře".

ze dne 4. 3. 2009

zdroj: web.volny


Diskusní téma: bulvárek..xDxD

Datum: 11.04.2011

Vložil: bbbbb

Titulek: Kristen Stewart měla poměr s Tayolorem Lautnerem

,,VŽDYCKY SEM PO NEM PO OCKU KOUKALA ,ŘEKLA SEM SI ŽE TO SKUSÍM ALE NEVIŠLO TO,,PRAVÍ KRISTEN

—————

Datum: 01.07.2010

Vložil: Petr

Titulek: Kristen Stewart měla sex s Robertem Pattinsonem

Hned jak natočili Nový měsíc to se sebou dělali přistihl je štáb chtěli udělat oslavu z nového dílu

—————

Datum: 18.07.2010

Vložil: Mentál (Petr)

Titulek: Re: Kristen Stewart měla sex s Robertem Pattinsonem

Tak to je největší nesmysl co jsem kdy slyšel

—————